پاور بانک 8000 میلی آمپر - 8000mAh Power Bank

انواع پاور بانک، خرید پاور بانک، راهنمای خرید پاور بانک، فروش پاور بانک، پاور بانک 8000 میلی آمپر

  • پاور بانک 8000 میلی آمپر - 8000mAh Power Bank
  • پاور بانک 8000 میلی آمپر - 8000mAh Power Bank
  • پاور بانک 8000 میلی آمپر - 8000mAh Power Bank
  • پاور بانک 8000 میلی آمپر - 8000mAh Power Bank
  • پاور بانک 8000 میلی آمپر - 8000mAh Power Bank
پاور بانک 8000 میلی آمپر

پاوربانک در واقع یک باتری و شارژر همراه است که می‌توان از آن برای شارژ دستگاه‌های الکترونیکی مختلف استفاده نمود. این دستگاه در مواقعی که شارژ گوشی خالی می‌شود و به منبع برق دسترسی ندارید می‌تواند بسیار کاربردی باشد.
شاید بگویید که می توانید یک باتری اضافی برای هر یک از دستگاه‌ها بخرید تا در صورت نیاز باتری آن را تعویض کنید، اما چند مشکل وجود دارد. بسیاری از دستگاه های جدید باتری غیر قابل تعویض دارند ضمن اینکه خرید باتری‌های اضافه ی اصلی برای هر یک از دستگاه‌ها شما را متحمل هزینه ی زیادی خواهد کرد به علاوه تعویض مداوم باتری دستگاه ها می‌تواند از عمر آنها را کاهش داده و به آنها آسیب وارد کند.
با توجه به دلایل بالا، پیشنهاد ما استفاده از پاور بانک است. همان طور که از اسمش پیدا است، پاور بانک در واقع یک منبع ذخیره‌سازی انرژی است که می‌توان آن را به راحتی جابجا نمود. پاوربانک یک باتری جداگانه است که بر روی آن یک درگاه ورودی برای شارژ کردن آن و یک درگاه خروجی برای اتصال به دستگاه‌های مختلف و شارژ آنها قرار گرفته است. این ابزار در اشکال، ابعاد و ظرفیت‌های متنوعی وجود دارد که باید با توجه به ظرفیت باتری دستگاه، پاوربانک مناسب آن را انتخاب کرد.
به عنوان مثال یک پاور بانک 5000 آمپری برای دستگاهی با باتری 12000 آمپر مناسب نیست.
نحوه کار این محصول به این صورت است که در ابتدا به وسیله یک شارژر، انرژی برق خود را در خود ذخیره می کند، سپس با اتصال به دستگاه مورد نظر ، آن را شارژ می نماید.
در زیر می توانید برخی قابلیت های دیگر پاور بانک را به اجمال ببینید
- ایده‌آل برای شارژ گوشی‌‌ موبایل، تبلت، دستگاه‌های پخش صوتی و تصویری، دوربین عکاسی
- قابل اعتماد و بسیار کارآمد، مجهز به باتری لیتیوم پلیمری سبک
- حمل و نقل آسان
- بسیار مناسب جهت استفاده در محل کار، مسافرت، کوهنوردی و ...